15013.
307. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 600 HUF
Chun Károly: Mélytengerek világa. Bp., Lampel R. Kk. Aranyozott gerincű kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, kissé kopott állapotban.