15039.
307. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
6 000 HUF
Harrer Ferenc: A Fővárosi Közmunkák Tanácsa 1930-1940. Bp.,1941, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, szakadt papír védőborítóban, megkímélt, szép állapotban.