15110.
307. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 200 HUF
5,70 EUR, 6,29 USD
Karl Baedeker: Paris. Nebst Einigen Routen Durch Das Nördliche Frankreich. Handbuch für Reisiende. Leipzig,é.n., Karl Baedeker. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, a borítója és a gerince kissé kopottas, a címlapja és egy térkép hiányzik, festett lapélekkel, térképekkel illusztrálva, német nyelven. / Linen-binding, the front page and one map lost, in German language.