Books: Travelling, Local History Number of items: 155
1638987
15036
307
3800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Pest-Pilis-Solt-Kiskun-Vármegye általános ismertetője és címtára. Ötödik körzet. Szerk.: F. Szabó Géza, Gyulay Sándor, Rexa Dezső, Dr. Szathmáry István. Vármegyék Országos Címtára. Bp., 1931, Vármegyei Tisztviselők Országos Egyesülete. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval.
3 800 HUF
1665451
15037
307
Other collectibles
Nováki Gyula-Sándorfi György-Miklós Zsuzsa: A Börzsöny hegység őskori és középkori várai. Fontes Archaeologici Hungariae. Bp.,1979, Akadémiai Kiadói. Kiadói papírkötés.
2 400 HUF
1644752
15038
307
Other collectibles
2 600 HUF
1630666
15039
307
Other collectibles
Harrer Ferenc: A Fővárosi Közmunkák Tanácsa 1930-1940. Bp.,1941, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, szakadt papír védőborítóban, megkímélt, szép állapotban.
6 000 HUF
1648976
15040
307
2200
Other collectibles
Gerelyes Ede (szerk.): Újpest története. Bp., 1977. Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó,. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
2 200 HUF
1633803
15041
307
4600
Other collectibles
4 600 HUF
1644749
15042
307
Other collectibles
10 000 HUF
1596080
15043
307
Other collectibles
1 200 HUF
1583213
15044
307
Other collectibles
16 000 HUF
1658458
15045
307
Other collectibles
Források Budapest múltjából V/A Források Budapest Történetéhez 1950-1954. Szerk.: Gáspár Ferenc, Szabó Klára. Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai IX. Bp., 1985, Fővárosi Levéltár. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
1 600 HUF
1598671
15046
307
3400
Other collectibles
3 400 HUF
1644680
15047
307
Other collectibles
Mindszent története és népélete. Mindszent, 1996. . Megjelent 1500 példányban. 655p.
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035