Negyvennyolctól a negyvennyolcig. A magyar ifjúság könyve. Szerk.: Lukácsi Sándor, Patai Endre, Szabó Endre. Bp., 1948, Magyar Ifjúság Népi Szövetsége. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, ajándékozási sorokkal, intézményi bélyegzővel.
Marlitt E.: A vénkisasszony titka. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Hetedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
Magyar László utazása a délafrikai Bihé országba. Ifjusági könyvtár 10. Budapest, é.n. Pallas.
A borító Jeges Ernő munkája. Kiadói papírkötésben. Viseltes gerinccel.