16420.
307. Closed Online auction
Books and Documents with low starting prices
100 HUF
Erik Hansen: Az aranyfolyó országa. Leidenfrost Sándor rajzaival. Bp., 1923, Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval és gerinccel, névbejegyzésekkel.