Books and Documents with low starting prices

Number of items: 130

Raymond Danaés: Paris par arrondissement. Guide Général de Paris. Répertoire des Rues avec indication de la plus proche station du Métro. Paris, é.n., LIndispensable. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas gerinccel és borítóval, térképekkel,francia nyelven./ General Guide to Paris repertory of streets, and indication of the nearest Metro Station. Linen-binding, with worn spine and cover, in French language.
16390.

Raymond Danaés: Paris par arrondissement. Guide Général de Paris. Répertoire des Rues avec indication de la plus proche station du Métro. Paris, é.n., L'Indispensable. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas gerinccel és borítóval, térképekkel,francia nyelven./ General Guide to Paris repertory of streets, and indication of the nearest Metro Station. Linen-binding, with worn spine and cover, in French language.

100 HUF
0,27
0,29
16391.

100 HUF
0,27
0,29
Garrett Nagle, Kris Spencer: Az Európai Unió földrajza regionális és gazdasági megközelítésben. Bp., 1999, Holnap Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
16392.

100 HUF
0,27
0,29
16393.

100 HUF
0,27
0,29
16394.

100 HUF
0,27
0,29
9
16395.

100 HUF
0,27
0,29
Kápolnai Iván: A gránit gyár 50 éve. Bp., 1972, Finomkerámiaipari Művek. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés.
16396.

100 HUF
0,27
0,29
10
Bernardo Bellotto genannt Canaletto. Leipzig, 1957, E.A.Seemann. Kiadói papírkötés, német nyelven./ Paperbinding, in German language.
16397.

100 HUF
0,27
0,29
Fiatal művészek. Az NDK kultura napjai Magyarországon. Festészet, grafika, plasztika. Szerk.: Ute Hornbogen. Bp.-Miskolc, é.n. (1988?), Ernst Múzeum-Miskolci Galéria. Kiadói papírkötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban.
16398.

Fiatal művészek. "Az NDK kultura napjai" Magyarországon. Festészet, grafika, plasztika. Szerk.: Ute Hornbogen. Bp.-Miskolc, é.n. (1988?), Ernst Múzeum-Miskolci Galéria. Kiadói papírkötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban.

100 HUF
0,27
0,29
XVI. Országos Tervezőgrafikai Biennále. Kiállítási katalógus. Bp., 2008, Magyar Képzőművészek és Iparművészek Országos Szövetsége. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven.
16399.

100 HUF
0,27
0,29
Ecclesia Triumphans Dresdensis. Christliche Kunst am Hofe der sächsischen Könige von Polen. Wien, 1988, Künstlerhaus-Tush. Kiadói papírkötés, fekete-fehér és színes illusztrációkkal, német nyelven./ Paperbinding, in German language.
16400.

100 HUF
0,27
0,29
16401.

100 HUF
0,27
0,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF