Military Number of items: 10
1658737
31434
307
Military
Numismatics
1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" Br decoration without C:XF NMK 250.
1 400 HUF
1667829
31435
307
3400
Military
Numismatics
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:2 ph. Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration with hallmark on edge, with ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF edge error NMK: 133.
3 400 HUF
1659739
31436
307
Military
Numismatics
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "Magyar Királyi 20. Honvéd Gyaloghadosztály - ML.S. Michele - S. Martino 1915-1916" Br sapkajelvény (27x35mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1916. "20th Royal Hungarian Honved Infantry Division - ML.S. Michele - S. Martino 1915-1916" Br cap badge (27x35mm) C:XF
2 000 HUF
1663685
31437
307
Military
Numismatics
1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés modern fekete mellszalaggal, peremen "MM? 1918" gyártói jelzéssel. Szign.: R. Placht T:2,2- ph.
1 000 HUF
1643669
31438
307
Military
Numismatics
1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" hadifém kitüntetés mellszalaggal T:2 sérült szalag Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" war metal decoration with ribbon C:XF damaged ribbon NMK 418
2 000 HUF
1661512
31439
307
Military
Numismatics
~1930. Honvéd Cu géppuskás paroli jelvény (2xklf) T:2
3 000 HUF
1555200
31440
307
30000
Military
Numismatics
1939. "Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött fém kitüntetés, mellszalaggal. Szign.: Berán + 1939. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött Br kitüntetés, szagittális füllel, mellszalaggal. Szign.: Berán + 1939. "Magyar Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Berán T:2-3 Hungary 1939. "Large Hungarian Silver Gallatry Medal" silver plated decoration on ribbon. Sign.: Be...
30 000 HUF
1643710
31441
307
Military
Numismatics
1940. "Nemzetvédelmi Kereszt / A Hazáért" ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1940. "National Defence Cross" gilt Br decoration with ribbon C:XF NMK 442.
8 000 HUF
1627258
31442
307
Military
Numismatics
1 200 HUF
1662197
31443
307
Military
Numismatics
1946. "Magyar Vitézségért" karton kitüntetés(?) T:2-
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035