11078. 307. Closed Online auction Art-ceramics
28 000 HUF
0 HUF
Gorka Géza (1894-1971): Figurális art deco gyufatartó-hamuzó, fekete-narancssárga mázzal, jelzett (Nógrádverőce), apró máz kopással, m:11 cm, 11×12 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván