11155. 307. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
12 000 HUF
22
0 HUF
Zsolnay pillangó mintás mélytányér (6db), jelzett, kézzel festett, kopott, d:22,5 cm (6×)
Photo of the item taken by : vörös_iván