Number of items: 96
1659741
11153
307
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás levesestál, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m:18 cm, 31×24 cm
12 000 HUF
1659744
11154
307
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás lapostányér (6 db), jelzett, kézzel festett, kopott, d:24,5 cm (6×)
12 000 HUF
1659752
11155
307
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás mélytányér (6db), jelzett, kézzel festett, kopott, d:22,5 cm (6×)
12 000 HUF
1658154
11156
307
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm
8 000 HUF
1658079
11157
307
Other collectibles
Zsolnay teknős, eozin mázas, hibátlan, jelzett, 9x6x4 cm / Zsolnay eosin turtle, signed, perfect condition, 9x6x4 cm
8 000 HUF
1647341
11158
307
Other collectibles
Zsolnay teás csésze és alj (csak az alj jelzett) párban (2db), matricás, kopott aranyozás
3 000 HUF
1617266
11159
307
Other collectibles
1 200 HUF
1611699
11160
307
Other collectibles
12 000 HUF
1662219
11161
307
Other collectibles
Zsolnay váza női figurával, jelzett, hibátlan, eozin mázas, m:16 cm
12 000 HUF
1662199
11162
307
Other collectibles
Zsolnay (tervezte:Török János) retro váza, jelzett, hibátlan, m: 40 cm
12 000 HUF
1666423
11163
307
Other collectibles
Zsolnay fogpiszkálótartó, jelzett, matricás, kis kopással, m: 5,5 cm
1659761
11164
307
Other collectibles
2 db virágmintás Zsolnay bögre, matricás, jelzettek, az egyik sérült, m: 9 cm
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m