10004. 307. Closed Online auction Paintings and graphics
3 000 HUF
31
0 HUF
Antal Tövissi Anna (1986- ): Könyörgés, kollázs, papír, jelzett, üvegezett keretben, 98,5×69,5 cm
Photo of the item taken by : tánczos_gábor