3 600 HUF
1898 Otthon. Ötödik évfolyam, II. kötet. Fél évfolyam. Szerk.: Hevesi József. Bp., Kosmos. Kiadói aranyozott, festett szecessziós egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval, javított kötéssel, foltos lapokkal. Benne számos érdekes írással, köztük Erzsébet királyné halálára írtakkal.