1 000 HUF
1909 Kincses Kalendárium. A gyakorlati élet általános utmutatója. XIII. évf. Bp., Rákosi Jenő Budapesti Hírlap Ujságvállalata. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas borítóval, sérült, viseltes, hiányos gerinccel, korabeli reklámokkal illusztrálva.