1897 A Budapesti Napló Karácsonyi Albuma 1897. A huszadik század asszonya./ifj. Ábrányi Kornél: Iván/ A Budapesti Napló története. Bp., Pátria-ny., 81+6 p. Papírkötésben, sérült, javított gerinccel, de belül jó állapotban.
1898 Otthon. Ötödik évfolyam, II. kötet. Fél évfolyam. Szerk.: Hevesi József. Bp., Kosmos. Kiadói aranyozott, festett szecessziós egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval, javított kötéssel, foltos lapokkal. Benne számos érdekes írással, köztük Erzsébet királyné halálára írtakkal.
cca 1900 Wien 26 látványos bécsi képet és panorámáképet tartalmazó leporelló füzet. A képek a hajtásnál néhol elváltak, de mind jó állapotban vannak, ragasztott egészvászon kötésben. / Wien leporello with 26 images. All are spectacular, Parted at folds. In repiared linen binding. 18x12 cm
cca 1900 Hamburg - Helgoland kihajtható litho leporello füzet kifogástalan állapotban / cca 1900 Hamburg - Helgoland litho leporellő booklet in very nice condition