12916.
307. Closed Online auction
Scout
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Francia kalandozás 1931. Szerk.: Temesi Győző. Bp., 1931, "Élet", 104 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.