15553. 308. Closed Online auction Books: Architecture, Art
2 600 HUF
0 HUF
Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1927, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, az elülső előzéklap és szennylap kijár.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor