15432. 308. Closed Online auction Books: Architecture, Art
10 000 HUF
14
0 HUF
Wagner János: A képzőművészet remekei. 1-4. köt. Bp. - Eperjes, 1884, Divald Károly. Kopott gerincű, gazdagon díszített vászonkötésben, jó állapotban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor