Romváry Ferenc: Csontváry. Debrecen,é.n., Tóth Könyvkereskedés és Kiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötésben, magyar, angol és német nyelven, jó állapotban.
Horst Landrock: Alte Uhren. Leipzig, 1971, Prisma. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér képekkel illusztrálva, német nyelven./ Paperbinding, in German language.
Katarína Malecková: Hodiny. Bojnice, 2003, Slovenského národného múzea-Múzea Bojnice. Kiadói papírkötés, színes fotókkal illusztrálva, szlovák nyelven./ Paperbinding, in Slovakian language.
200 Meisterwerke. Wien, 1931, Kunsthistorisches Museum, 168 p. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, német nyelven./Paperbinding, in German language.
Briger, Lothar: Die Miniatur. Mit zwei mehrfarbigen und fünfzehn einfarnigen Tafeln. München, Holbein-Verlag. Kiadói egészvászon kötés, német nyelven, kissé kopottas állapotban / full linen binding, in German
Ernszt Lajos: A magyar történeti festészet. Bp., 1910, Athenaeum. Rudnay Gyula (1878-1957) névbejegyzésével, a 49-63. oldal hiányzik. Sérült gerincű papírkötésben.