Szilárdfy Zoltán: A magánáhítat szentképei a szerző gyűjteményéből III. Alkalmazott szentképek. Kleine Andachtsbilder aus der Sammlung des Verfassers II. Angewandte Andachtsbilder (16.-21. Jahrhundert.) III. Devotio Hungarorum 12. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált.
Alessandro Mihalik: Le relazioni Italiane della maiolica Ungherese di Holics Publicazioni della R. Accademia Ungherese di Roma. Roma-Bp., 1936, Franklin. Kiadói papírkötés, olasz nyelven./ Paperbinding, in Italian language.
Cs. Gergely Gizella-Haáz Sándor: Udvarhelyi varrottasok. Szentimrei Judit előszavával. Bukarest, 1977, Kriterion, 31 p.+57 t. Kiadói félvászon mappában, kopottas mappával, de egyébként jó állapotban.
Martyn Ferenc (1899-1986): Petőfi olvasása közben. Bp., 1973, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói ragasztott papírmappában, 20 db illusztrációval. Megjelent 5000 példányban.
Imre Makovecz, Hongaars architect. Rotterdam, 1989, Architectuur. Kiadói papírkötés, a könyv alsó sarka és a gerinc alsó része sérült, holland nyelven./ Paperbinding, damaged, in Dutch language.