15612.
308. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 000 HUF
Pálinkás Gyula: Szőlészeti és borászati zsebkönyv. Bp., 1960, Mezőgazdasági. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé foltos gerinccel, de belül jó állapotban.