5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Gróf Bethlen Miklós önéletírása. Bevezette és sajtó alá rendezte Tolnai Gábor. Magyar Száadok. Bp., é.n., Ardói Könyvkiadó, XXXII+623 p. Átkötött modern félvászon-kötés, kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.