1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Pethő Sándor: A szabadságharc eszméi. Bp., (1916), Élet Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. Egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban, szennyeződéssel.