https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: History Number of items: 152
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1385476
15370
308
0
2200
Books: History
Other collectibles
1
Gotaisches genealogisches Taschenbuch der gräflichen häuser aus das Jahr 1860. Gotha, 1860, Justus Perthes, 996 p. 33. évfolyam. Kiadói egészvászon kötés. Német nyelvű genealógiai munka, az elülső kötéstábla elvált a gerincnél. / Linen-binding, in german language. The cover is damaged.
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
1620947
15371
308
0
2000
Books: History
Other collectibles
1
Anna Maria Sigmund: A nácik asszonyai. Fordította Wojtovicz Hajnalka. Bp.,2001, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1620414
15372
308
0
1000
Books: History
Other collectibles
1
Diószegi István: A Ferenc József-i kor nagyhatalmi politikája. Népszerű történelem. Bp.,1987, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1639340
15373
308
0
1000
Books: History
Other collectibles
1
Berkovits Ilona: Várday Ferenc pontificaléja Bécsben. Bp., 1942, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1673299
15374
308
0
1000
Books: History
Other collectibles
1
Makkay János: A tiszaszőlősi kincs. Bp., 1985, Gondolat. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1655711
15375
308
0
1000
Books: History
Other collectibles
1
Vécsey Aurél: Magyar tragédia. A trianoni békediktátum. Bp.,2010, Vagabund. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1401946
15376
308
0
1200
Books: History
Other collectibles
1
Virág Benedek: Magyar századok III. kötet Pest, 1862, Heckenast, 191 p. Kiadói kopottas aranyozott gerincű egészvászon kötés, márványozott lapélekkel.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1620432
15377
308
0
800
Books: History
Other collectibles
1
Shvoy Kálmán titkos naplója és emlékirata 1918-1945. Sajtó alá rendezte, a bevezető szöveget írta, magyarázó jegyzetekkel ellátta Perneki Mihály. Bp., 1983, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, enyhén kopott állapotban. 1621094
15378
308
0
1600
Books: History
Other collectibles
1
Vegyes könyvtétel, 6 db Stefan Niemayer: Heydrich a hóhér. Bp.,2000, Anno. Kiadói papírkötés. H.S. Commager: A második világháború története. Fordította Máthé Elek. Bp.,1995, Holnap. Kiadói papírkötés. Anatolij Kuzmicsov: Márciusi szél. Fordította Pető Miklós. Bp.,1987, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Rózsa László: Fegyvergyártók. (A tőkés hadiipar hatalma.) Bp., ...
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1426543
15379
308
0
2000
Books: History
Other collectibles
1
Kun Andor: Berlinből jelentik... Bevezetőt írta: Parragi György. Budapest, 1945, Keresztes Kiadás. Kiadói papírkötés, némileg szakadozott borítóval.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1605839
15380
308
0
2000
Books: History
Other collectibles
1
Bruno Brehm: Így kezdődött. Apis és este.+Ez lett a vége. Brest-Litowsktól a békekötésig. Fordította: Fenyő László. Bp., 1937-1938., Grill Károly. Kiadói félvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval, laza fűzéssel.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1605474
15381
308
0
1400
Books: History
Other collectibles
1
Dr. Tóth Béla (szerk.): A budapesti Bőripari Vállalat és gyárainak története. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment