Books: History Number of items: 152
1586379
15322
308
Books: History
Other collectibles
3 000 HUF
1641762
15323
308
Books: History
Other collectibles
Litván György-S. Varga Katalin-Huszár Tibor (szerk.): Bibó István (1911-1979) Életút dokumentumokban. Bp., 1995, 1956-os Intézet Osiris-Századvég. Kiadói kartonált papírkötésben.
1 400 HUF
1668876
15324
308
Books: History
Other collectibles
2 400 HUF
1639332
15325
308
Books: History
Other collectibles
Volt egyszer egy blokád. Riportok, visszaemlékezések, dokumentumok. Bp., 1995, FUVOSZ. Kiadói papírkötés. 00756. sorszámú sorszámozott példány.
1 200 HUF
1674447
15326
308
Books: History
Other collectibles
Pozsonyi József: A semsei Semsey család története. Régi magyar családok 1. DEDIKÁLT! Debrecen, 2002, Hajdú-Bihar Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói kartonált kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
1 400 HUF
1674472
15327
308
Books: History
Other collectibles
Tolnai Új Világlexikona V. kötet. Bp.,1926, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói egészvászon kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, laza, kissé sérült fűzéssel.
1 000 HUF
1668676
15328
308
Books: History
Other collectibles
Badics Ferencz: Fáy András életrajza. Bp. 1890. MTA. 1 t. (Fáy András acélmetszetű portréja). Kiadói, kissé laza egészvászon kötésben, márványozott lapszéllel.
2 000 HUF
1553627
15329
308
Books: History
Other collectibles
1 800 HUF
1676540
15330
308
Books: History
Other collectibles
Kényszermunka, erőltetett menet, tömeghalál - Túlélő bori munkaszolgálatosok visszaemlékezései, 1943-44 Bp., 2015. Minerva.
1 000 HUF
1560215
15331
308
Books: History
Other collectibles
2 000 HUF
1674452
15332
308
Books: History
Other collectibles
Koroda Miklós: Kossuth breviárium. Bp., 1989, Pán Könyvkiadó. Kiadói aranyozott plüss kötés, jó állapotban.
1 400 HUF
1648723
15333
308
Books: History
Other collectibles
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035