15674.
308. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
900 HUF
2,33 EUR, 2,57 USD
Alexander Niklitschek: A matematika csodái. Fordította S. Beke Anna. Budapest, 1942, Nova Irodalmi Intézet, 254 p. Kiadói félvászon kötésben. Számos ábrával illusztrálva. Kiadói félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel.