800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
2 db könyv-Babits Mihály: Az európai irodalom története. Bp., Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban + Benedek Marcell: Bevezetés az olvasás művészetébe. Bp., Dante. Egészvászon kötés, kopottas állapotban.