1 600 HUF
Dante Alighieri: A paradicsom. FordÃtotta s jegyzetekkel és magyarázatokkal kÃsérte Szász Károly. Bp.,1899, MTA. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borÃtóval, de belül jó állapotban.