3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
Goll János: Zenészeti műszótár zeneelméleti bevezetéssel. A "Zenetanárok Orsz. Egylete" zenészeti szakosztálya megbÃzásából szerkeszté Goll János. Bp.,[1885], Rózsavölgyi és Társa, 146 p. KésÅ‘bbi átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borÃtóval, de egyébként jó állapotban.