2 000 HUF
Jacques Michel: Szent György csodásan szép legendája. A cserkészek patrónusa. Gróf Teleki Pál előszavával. Pierre Joubert rajzaival. Ifjúság Könyvei VII. Rákospalota,(1938), Szalézi Művek. Kiadói illusztrált félvászon kötés, kopottas, kissé sérült borítóval és gerinccel.