2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Latin-magyar szótár. Szerk.: Györkössy Alajos. Bp., 1963, Akadémiai. Harmadik kiadás. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, sérült hiányos elülső előzéklappal, kissé laza fűzéssel.