6 000 HUF
Miguel de Cervantes Saavedra: Az elmés nemes Don Quijote de la Mancha. I-II. kötet. Fordította: Győry Vilmos. Bp.,1873-1874, Athenaeum, 461+436 p. Átkötött félvászon-kötés, egybekötve, kissé kopottas borítóval, de belül jó állapotban.