3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Segesdy László: Határkő. Kiválasztott - régi és új versek. Bp.,1943, Bíbor Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, aranyozott lapélekkel. kopottas borítóval. A leírás szerint számozott példány félbőr kötésben, de valójában félvászon-kötés. Számozott (200/35.) példány. A szerző, Segesdy László (1899-1975) forgatókönyv- és dalszövegíró által aláírt, és Rácz Vali (1911-1997) színész- és énekesnőnek dedikált példány.