Number of items: 381

Kellér Andor: Zöld gyep, zöld asztal. Szemere Miklós életregénye. A címlap Vörös Géza munkája. (Bp.), 1941, Szerzői kiadás, Officina-ny. Kiadói fűzött kemény-kötés, sérült, javított gerinccel. Számozatlan példány. A szerző által dedikált Deutsch Aladár (1899-1973) főorvosnak.
16038.

1 600 HUF
4,15
4,57

Kassák Lajos: Munkanélküliek. I. kötet. Bp., (1932) Szerzői kiadás, Helikon-Biró Rt.-ny. Kiadói papírkötés, a borítója hiányzik, a fűzése kissé laza. Első kiadás. Kassák Lajos aláírásával, dátumozva.
16039.

3 600 HUF
9,33
10,29

Szép Ernő: Zümzüm. Bp. 1943 (May János Ny.). 119p. Első kiadás! Készült 200 számozott példányban! Ez a 15. számú, Szép Ernő által aláírt példány! Kiadói, illusztrált vászonkötésben
16040.

5 000 HUF
12,95
14,29

Lótenyésztés: Minden pedigreek könyve. (Magyarország és Német-Ausztria) Őszi-rendszer. Öt generációs pedigreek minden segédeszköz nélkül pillanatok alatt.  Bp., 1928, Őszi Kornél, (Egyesült Kő-, Könyvny.) XVIII, 112 p. Kiadói, aranyozott vászonkötésben + Hozzá I. kötet II. Függelék..+ hozzá néhány kapcsolódó papírrégiség Jó állapotban.
16041.

3 000 HUF
7,77
8,57

Popper Péter: A belső utak könyve. Gyorsuló idő. Bp.,1981, Magvető. Kiadói papírkötés. A szerző, Popper Péter (1933-2010) által dedikált.
16042.

1 200 HUF
3,11
3,43

A Fővárosi Lapok Farsangi Emléke. Szerk.: Porzsolt Kálmán. Bp., 1895, Athenaeum. Korabeli átkötött félvászon-kötés, szennylapok, a kötéstáblák belseje, és a címoldal foltos.
16043.

1 600 HUF
4,15
4,57

Szomaházy István: Az újság. A hírlapírás műhelyéből. Goró Lajos rajzaival. Bp., 1893, Pesti Napló. Átkötött félvászon-kötés, a szennylapon bejegyzéssel, kissé foltos lapokkal.
16044.

1 600 HUF
4,15
4,57

Horthy-dalok. Kormányzó úr őfőméltósága 73-ik nevenapjára. 73 magyar népi dal. Szerk.: Volly István. Toncz Tibor rajzaival. Bp., 1941, Magyar Népművelők Társasága. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
16045.

1 200 HUF
3,11
3,43
15

Fekete Lajos: Vassal és fohásszal. Versek. Pécs, 1931, Janus Pannonius,(Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda Rt.) Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. A szerző által aláírt példány. Fekete Lajos (1900-1973) költő, jogász, újságíró.
16046.

1 000 HUF
2,59
2,86

16047.

6 000 HUF
15,54
17,14

16048.

800 HUF
2,07
2,29

16049.

4 000 HUF
10,36
11,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF