Kellér Andor: Zöld gyep, zöld asztal. Szemere Miklós életregénye. A címlap Vörös Géza munkája. (Bp.), 1941, Szerzői kiadás, Officina-ny. Kiadói fűzött kemény-kötés, sérült, javított gerinccel. Számozatlan példány. A szerző által dedikált Deutsch Aladár (1899-1973) főorvosnak.
Kassák Lajos: Munkanélküliek. I. kötet. Bp., (1932) Szerzői kiadás, Helikon-Biró Rt.-ny. Kiadói papírkötés, a borítója hiányzik, a fűzése kissé laza. Első kiadás. Kassák Lajos aláírásával, dátumozva.
Szép Ernő: Zümzüm. Bp. 1943 (May János Ny.). 119p. Első kiadás! Készült 200 számozott példányban! Ez a 15. számú, Szép Ernő által aláírt példány! Kiadói, illusztrált vászonkötésben
Lótenyésztés: Minden pedigreek könyve. (Magyarország és Német-Ausztria) Őszi-rendszer. Öt generációs pedigreek minden segédeszköz nélkül pillanatok alatt. Bp., 1928, Őszi Kornél, (Egyesült Kő-, Könyvny.) XVIII, 112 p. Kiadói, aranyozott vászonkötésben + Hozzá I. kötet II. Függelék..+ hozzá néhány kapcsolódó papírrégiség Jó állapotban.
A Fővárosi Lapok Farsangi Emléke. Szerk.: Porzsolt Kálmán. Bp., 1895, Athenaeum. Korabeli átkötött félvászon-kötés, szennylapok, a kötéstáblák belseje, és a címoldal foltos.
Szomaházy István: Az újság. A hírlapírás műhelyéből. Goró Lajos rajzaival. Bp., 1893, Pesti Napló. Átkötött félvászon-kötés, a szennylapon bejegyzéssel, kissé foltos lapokkal.
Horthy-dalok. Kormányzó úr őfőméltósága 73-ik nevenapjára. 73 magyar népi dal. Szerk.: Volly István. Toncz Tibor rajzaival. Bp., 1941, Magyar Népművelők Társasága. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
Fekete Lajos: Vassal és fohásszal. Versek. Pécs, 1931, Janus Pannonius,(Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda Rt.) Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. A szerző által aláírt példány. Fekete Lajos (1900-1973) költő, jogász, újságíró.