Number of items: 381

16074.

2 600 HUF
6,74
7,43

16075.

1 600 HUF
4,15
4,57

16076.

4 200 HUF
10,88
12,00

16077.

8 000 HUF
20,73
22,86

16078.

5 000 HUF
12,95
14,29

16079.

4 000 HUF
10,36
11,43

16080.

1 000 HUF
2,59
2,86

Tandori Dezső: A megnyerhető veszteség. Bp., 1988, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16081.

2 000 HUF
5,18
5,71

16082.

4 000 HUF
10,36
11,43

Franczia-magyar szótár. Pest, 1865. Heckenast. 515p. Korabeli félbőr kötésben
16083.

3 000 HUF
7,77
8,57

16084.

800 HUF
2,07
2,29

Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. (Bp., 1909, Pesti Napló), 5-140 p.+ 9 t. Szövegközti és egész oldalas rajzokkal, fotókkal, hasonmásokkal, dokumentumokkal gazdagon illusztrálva. 9 egészoldalas táblával, egy kivételével mind előtt feliratos hártyapapírral. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval, sérült gerinccel, hiányzó elülső szennylappal, címképpel, és címlappal.
16085.

Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. (Bp., 1909, Pesti Napló), 5-140 p.+ 9 t. Szövegközti és egész oldalas rajzokkal, fotókkal, hasonmásokkal, dokumentumokkal gazdagon illusztrálva. 9 egészoldalas táblával, egy kivételével mind előtt feliratos hártyapapírral. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval, sérült gerinccel, hián...

1 600 HUF
4,15
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF