Number of items: 381

15978.

2 800 HUF
7,25
8,00

Charles és Mary Lamb: Képes Shakespeare mesék. Bp., 2001. Elektra
15979.

1 200 HUF
3,11
3,43

Vas gereben összes munkái, 4 kötet: Jurátus élet, A pörös atyafiak, Parlagi képek - Tormagyökerek. Budapest, é.n., Franklin -Társulat. Kopottas illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
15980.

4 000 HUF
10,36
11,43

Lin Yutang: Mi kínaiak. Fordította Benedek Marcell. Bp., (1939), Révai. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. Márkus Emília (1860-1939) színésznő, Márkus József budapesti főpolgármester húgának névbejegyzésével.
15981.

1 000 HUF
2,59
2,86

15982.

3 000 HUF
7,77
8,57

Zánkay Péter: Bridge Bp., 1957, Minerva. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, a papír védőborítója hiányzik, de belül jó állapotban.
15983.

800 HUF
2,07
2,29

Rajk László és társai a népbíróság előtt. Bp., é.n., Szikra. Kiadói papírkötés, kopottas, foltos, szakadt viseltes borítóval, néhány szakadt lappal.
15984.

1 000 HUF
2,59
2,86

Benedek Elek: Rügyfakadás. Elbeszélések fiatal leányoknak. Ifjúsági könyvek. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, kissé viseltes borítóval, néhol kissé foltos lapokkal.
15985.

1 600 HUF
4,15
4,57

René Jeanne-Pierre Mariel: A kísértethajó. Fordította Gáspár Miklós. Pesti Hírlap Könyve 22. Bp.,1932, Légrády. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, kissé sérült gerinccel, kissé szakadt címoldallal.
15986.

800 HUF
2,07
2,29

P. G. Wodehouse: Utazás az após körül. Fordította Dr. Balogh Barna. Pesti Hírlap Könyve 105. Bp.,1929, Légrády. Kiadói papírkötés.
15987.

1 000 HUF
2,59
2,86

P. G. Wodehouse: A bajbajutott várkisasszony. Fordította: Margittai Szaniszlóné. A borító Kürthy György munkája. Pesti Hírlap Könyve 77. Bp.,1929, Légrády. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
15988.

1 000 HUF
2,59
2,86

Ignácz Rózsa: Keleti magyarok nyomában. Bp., 1941, Dante. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, a könyvtest szétvált és elvált a borítótól.
15989.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF