1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Dr. Almássy József: Katolikus írók új magyar kalauza. Bp., é.n., Ardói Irodalmi és Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, az elülső kötéstábla és a szennylap között a kötése sérült.