2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Harsányi Lajos: A szent asszony. Magyarországi Szent Erzsébet életregénye. Dr. Vass József népjóléti miniszter bevezető soraival. Bp., 1928, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 238 p.+10 t. (4 színes, 6 fekete-fehér, 1 kétoldalas.) Szövegközti képekkel. Kiadói dúsan aranyozott, vaknyomásos egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel.