4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Lévay Mihály (szerk.): A boldogságos Szűz Mária élete, tisztelete, szenthelyei, legendái. Budapest, [1934], Franklin-Társulat. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott, kissé sérült gerinccel.