15179.
308. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
12 000 HUF
Pluhár István: A berlini olimpia. Az 1936. évi berlini olimpia története 400 képpel. Bp., 1936, Dr. Marjay Frigyes. Aranyozott vászonkötésben, rengeteg érdekes fotóval