Vegyes sport témájú könyvtétel, 3 db: Béldi Lajos: A modern német testnevelés alapgondolata, tervezete és irányai. Országos Testnevelési Tanács Munkálatai XX. Bp.,1925, Stádium. Kiadói papírkötés. A magyar nemzeti stadion kérdése. (Második ismertetés.) Különlenyomat a Testnevelés I. évf. Bp., 1928, Stephaneum. Kiadói papírkötés. Nemzetközi Ifjúsági Testnevelési Kongresszus Budapesten, 1934. máju...
Vegyes könyvtétel, 2 db: A Magyar Turista Egyesület alapszabályai. Bp.,1922, "Élet", 24 p. Kiadói papírkötés. A Magyar Turista Szövetség értesítője. 1933. október. Szerk.: Dr. Dobiecki Sándor. Bp., 1933, ifj. Kellner Ernő, 16 p. Kiadói papírkötés.
Maróczy Géza: A modern sakk vezérkönyve. Kezdőknek, haladóknak, mestereknek. Bp., [1940], Pantheon. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, foltos hátsó borítval, de egyébként jó állapotban.
Dr. Gelenczei Emil: A francia védelem. Bp., 1956, Sport Lap és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
A sakkjáték gyöngyei. Válogatott mesterjátszmák és hadállások. Összegyűjötte: Forgács Leó. Bp., 1910, Athenaeum. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel.