Books: Sports, Chess, Alpinism Number of items: 42
1621266
15203
308
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
Nagy Béla: Futball-évtizedek. 125 magyar-osztrák válogatott mérkőzés története. (1902-1982.) Bp.,1984, MLSZ. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
1621548
15204
308
Other collectibles
Pfeningberger Ottó, Bedő István: Szörf. Bp., 1985, Sport. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
1606449
15205
308
Other collectibles
2 db bridzskönyv: Zánkay Péter: Bridzs. Bp., 1981, Sport. Papírkötésben, jó állapotban. Widder Lajos: Versenybridzs. Bp., 1957, Sport. Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
1622126
15206
308
Other collectibles
Csanádi Árpád: Labdarúgás III. kötet. (Az edzés.) Bp., 1962, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
1 200 HUF
1652830
15207
308
Other collectibles
Major János-Nagy Béla-Várszegi János: Zöld-fehérben. Az FTC 75 éve. Bp., 1974, Sport. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóval, jó állapotban.
1560688
15208
308
Other collectibles
Vegyes sport témájú könyvek, 3 db Lakatos András, Láng Zsuzsa: Pótmérkőzés. Bp.,1983, Ijfúsági Lapkiadó Vállalat. Végh Antal: Miért beteg a magyar futball? Bp.,1983,Szerzői kiadás. Negyedik, bővített kiadás. Kiadói papírkötés. Bondy Endre: Foci. Bp., 1970, Sport. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
1560061
15209
308
Other collectibles
Vegyes sport témájú könyvek, 3 db: Bassa László, Bródy János: Olimpia Moszkvában. Bp., 1979, Kossuth. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal. Vándor Kálmán: Futballvilágbajnokok A-Z-ig. Bp.,1986,Magyar Média Kereskedelmi Iroda. Kiadói papírkötés. Zsolt Róbert: Sportolók, sporterkölcsök. Bp., 1983, Sport. Kiadói kartonált papírkötés.
1 000 HUF
1635180
15210
308
Other collectibles
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 2. füzet: Szabadgyakorlatok. Bp., 1926, Stádium, 40 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, Nagydorogi Levente Egyesület pecsétjével.
1 000 HUF
1635164
15211
308
Other collectibles
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 3. füzet: Atlétika. Bp., 1926, Stádium, 96 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, Nagydorogi Levente Egyesület pecsétjével.
1 600 HUF
1635168
15212
308
Other collectibles
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 6-C. füzet: Támadó és védősportok: Cselgáncs (Jiu-Jitsu.) Bp., 1926, Stádium, 198 p. Kiadói papírkötés, Nagydorogi Levente Egyesület pecsétjével.
2 600 HUF
1636026
15213
308
Other collectibles
Terschak, F.: Führer von Cortina. Spaziergänge und Ausflüge. Cortina d'Ampezzo, 1938, Azienda Autonoma di Soggiorno e Turismo. Térképmellékletekkel, fekete-fehér fényképekkel. Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
2 000 HUF
1284409
15214
308
100
Other collectibles
Hans Biendl: Alfred Radio-Radis: Schifahrten in den Ostalpen. Im Auftrag des österreichischen Alpenklubs. Wien, 1922. Artaria. 252p.
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035