15159.
308. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
13
Barcza Imre - Thirring Gusztáv: Budapest Duna-balparti környéke. I. Budapest és környéke. Bp., 1923, Turistaság és Alpinizmus. Félvászon kötés, kopottas állapotban.