15171.
308. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
Csemegi József: A budavári főtemplom középkori építéstörténete. Magyar Műemlékek. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kissé kopottas illusztrált félvászon-kötés. Jó állapotban.