15058.
308. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Építésügyi szabályzat Budapest székesfőváros területére. Az 1937: VI. törvénycikk alapján alkotta a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Bp., 1940, Magyar Királyi Állami Nyomda, +211. Kiadói címeres aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos a kötéstábla széle, két lap széle sérült, hiányos, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel, jó állapotban.