15098.
308. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
Keöpe Viktor: A szigetek gyöngye. Bp., é. n., Franklin (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kicsit kopott gerincű díszes vászonkötésben, jó állapotban.