15004.
308. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
6 000 HUF
Léderer Ottó (szerk.): A 100 éves Újpest története. Újpest-Rákospalota Lexikon. Újpest, 1936, Negyedi Szabó Béláné. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.