15096.
308. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 800 HUF
Merlin Moore Taylor: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, kissé kopottas borítóval.