Vegyes helytörténeti könyvtétel, 4 db: Istenes József: "Szent a küszöb..." Petőfi szülőházának története. Bp., é.n., Révai. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval. Fitz Jenő: Középkori romkert. Székesfehérvár, 1979, István Király Múzeum. Kiadói papírkötés. Kozák Károly: Az egri vár története. Vezető a gótikus palota kiállításához. Dobó István Vármúzeum. Eger, 1981, Heves Megyei Idegenforgal...
Soproni utikalauz. Szerk.: Dr. Gimes Endre. Sopron, 1960, Győr-Sopron Megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés, a borítón hajtásnyommal, kis sérüléssel.
Winkler Gábor: Győr. Fekete György, Szabó Béla fotóival. Bp., 2006, Interpress. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, magyar, angol és német nyelven.
Erődi Béla: A fáraók országában. Bp., 1910, Lampel R.(Wodianer F. és Fiai.) Második kiadás. Számos szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációval. Átkötött félvászon-kötés, hiányzó térképmelléklettel.
Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Budapest, é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopottas borítóval, a szennylaptól a 32. oldalig a lapok kijárnak.
Szalai György: Kőbánya története. Bp., 1970, Budapest Főváros X. Kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, kissé szakadozott, kissé kopottas papírborítóval, de belül jó állapotban.