Dr. Ondrej R. Halaga-Ladislav Rozman: Košice Vás vítajú. Košice, 1957, Mestský národný výbor. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, szlovák nyelven./ Paperbinding, in Slovak language.
Táncsics Mihály: Fővárosunk. (88 hasonmás oldal.) A bővezetőt írta és a jegyzeteket készítette: H. Kohut Mária. Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai VIII. Bp., 1975, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban.
Herbert Rittlinger: Kajakosok - előre! Utazás gumisajkán a Kárpátokból a vad Kurdisztánba. Fordította: Félegyházy Endre. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, fekete-fehér fotókkal, kissé kopottas borítóval.
Dr. Biró Zoltán: Amerika. Magyarok a modern csodák világában. Hegedüs Loránt előszavával. Bp., 1929, Novek R. és Társa. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Jó állapotban.
Sopron szabad királyi város címeres levele 1840. Sopron, 2005. Facsimile kiadás. 1000/731. sorszámozott példány. Kiadói aranyozott plüss kötés, jó állapotban.